Regulamin

Przed rezerwacją noclegów w Domku Tylko dla Ciebie prosimy zapoznać się z kilkoma zasadami, dzięki którym Państwa wypoczynek będzie bezpieczny i bezproblemowy.

1. Doba pobytowa w domku zaczyna się o godz. 15:00 a kończy o godz. 10:00 dnia następnego.

2. Goście wynajmujący domek określają czas swojego pobytu w dniu przyjazdu .

3. Opłatę za pobyt oraz opłatę klimatyczną pobieramy z góry wraz z meldunkiem w dniu przyjazdu .

4. W dniu przyjazdu pobierana jest kaucja zwrotna przy wyjeździe kaucja wynosi 500zł ( dotyczy tylko pobytu samej młodzierzy )

5. Właściciel domku nie odpowiada za utracone lub uszkodzone rzeczy gości , oraz samochody parkujące na posesji .

6. Goście proszeni są o zamykanie drzwi domku na klucz oraz o zamykanie okien .

7. Osoby odwiedzające proszone są o opuszczenie domku do godz. 22:00. Osoby odwiedzające, pozostające na noc ( tylko za zgodą właściciela) -dodatkowa opłata .

8. Domek przeznaczony jest do wypoczynku. Zabrania się urządzania Dyskotek oraz głośnych zabaw. Nie wynajmujemy domku na wszelkiego rodzaju imprezy.

9. Na terenie posesji od godz. 22:00 obowiązuje cisza nocna .

10. Sprzątanie nie jest wliczone w koszty pobytu . O porządek należy zadbać samemu .

11. Goście otrzymują domek posprzątany , nie uszkodzony . Przy zwrocie powinien wyglądać w podobnym stanie ( np. wymyte naczynia ) .

12. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach grzałek , żelazek elektrycznych , świec itp. urządzeń nie stanowiących wyposażenia pokoju .

13. W całym Domku obowiązuje całkowity ZAKAZ PALENIA .

14. Goście wynajmujący domek ponoszą odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych znajdujących się w domku , powstałych z jego winy lub winy odwiedzających go gości.

15. Pobyt psa , kota po wcześniejszym uzgodnieniu Tel. Przyjmujemy tylko Psy ras małych i średnich . Warunkiem pobytu psa jest – to że nie będzie w domku przebywał sam , bez opiekuna . Wszelkiego rodzaju szkody wynikłe z pobytu pieska ponosi jego właściciel opiekun. Wszelkie nieczystości ,odchody , sierść , po psie, kocie usuwa jego właściciel . Wskazane własne posłanie lub koc, dla Psa . Kaucja zwrotna za pobyt psa wynosi 300zł.

16. Nie przestrzeganie regulaminu wiąże się z wypowiedzeniem wynajmu Domku .

Kontakt

Topolowa 1
43-370 SZCZYRK

607225309

domektylkodlaciebie@gmail.com

Ważne linki

Rezerwacja online

Regulamin

Cennik

Księga gości

Copyright ©2022 Domek tylko dla Ciebie | Polityka prywatności